czwartek, 09 czerwca 2016 20:09

"ECO JA, ECO TY"

W środę 8 czerwca odbył się finał Konkursu Ekologicznego ECO Ja, ECO Ty. Brali w nim udział uczniowie, którzy w pierwszym etapie konkursy otrzymali 75% z możliwych punktów do zdobycia. Do finału weszło 9 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 21, 2 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 22, 1 uczeń ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz 3 uczniów z naszego gimnazjum. Zadania, z którymi zmagali się uczniowie w finale były przygotowane w formie multimedialnej.
Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce Paweł Wyleżoł SP21
II miejsce Agnieszka Nowicka SP21
III miejsce Marcin Kaim SP21
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe długopisy z logo konkursu, a zwycięzcy nagrody (kubki, pendrive, power bank oraz kij do selfie).
Dziękuję pani Annie Hasterok, Annie Lisieckiej i panu Andrzejowi Stolot za zaangażowanie i pomoc w organizacji konkursu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok :)

Marta Klimuszko