Dzisiaj jest: 23 Styczeń 2018    |    Imieniny Maria, Ildefons, Rajmund
Home
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 05 lutego 2017 19:39

MISTRZOSTWA ZABRZA W SIATKÓWCE KOBIET- ELIMINACJE

Dnia 02.02 w naszej szkole odbyły się eliminacje do mistrzostw Zabrza w siatkówce kobiet. Pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum nr 7, drugie zajęła nasza szkoła, tym samym wychodząc z grupy, trzecie Gimnazjum nr 24, czwarte Gimnazjum nr 4. Walka trwała bardzo długo, żadna z drużyn nie chciała oddać punktu.

Po 4 godzinach walki, małych wzlotach, upadkach, nerwach i emocjach dziewczyny wyszły z sali zmęczone ale z dumą i radością. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich trenerom za grę fair play oraz za poświęcony czas. Skład naszej szkoły:
1. Bożyk Julia
2. Szmieszek Natalia
3. Biszof Milena
4. Litewka Oliwia
5. Głowaczewska Jowita
6. Falkowska Wiktoria
7. Wojciechowska Wioletta
Opiekun: Małgorzata Feodorów

 

opracowali: Julia Bożyk, Kamil Rożek


 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free php script hosting dedicated hosting reseller Valid XHTML and CSS.