Dzisiaj jest: 11 Grudzień 2017    |    Imieniny Waldemar, Damazy
Home
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 maja 2017 21:59

DNI EUROPEJSKIE W G-20 :)

Dziś (t.j. 29 maja) w naszej szkole był dzień bardzo wyjątkowy!! Każdy z nas na chwilę stał się obywatelem innego europejskiego kraju :) Każda z klas już dwa tygodnie temu wylosowała kraj jakim dziś reprezentowała. I tym sposobem w naszej szkole zagościli Czesi, Grecy, Brytyjczycy (jeszcze :) ), Niemcy, Włosi, Francuzi czy Hiszpanie.

Klasy w grupach przygotowywały specjalne zadania takie jak prezentacja multimedialna o najsłynniejszym sportowcu danego kraju, plakat z ciekawostkami, gazetkę informacyjną oraz mini słowniki. Ponadto, przygotowano tradycyjne potrawy, a z zadań dodatkowych przygotowano charakterystyczne stroje i pokazy tańca. Każdej z klas wychowawca puścił również hymn 'ich kraju'. Komisja konkursowa będzie miała nie lada orzech do zgryzienia by wyłonić zwycięzców !!!:) Wyniki już wkrótce !!!
Wszystkim dziękujemy za udział i zaangażowanie w wykonanie powierzonych Wam zadań. Wszyscy byliście niesamowici !!!. Galeria zdjęć - kliknij tutaj.

 

Marta Klimuszko

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free php script hosting dedicated hosting reseller Valid XHTML and CSS.