Home Dla uczniów Wolontariat
czwartek, 02 stycznia 2014 21:00

PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIUSZY

„Spotykamy na swojej drodze wielu ludzi. Niektóre z tych osób napełniają nas radością
i dodają sił do zmagania się z trudnościami dnia codziennego”

Serdeczne podziękowania dla WOLONTARIUSZY z Gimnazjum nr 20 za duże zaangażowanie, poświęcony wolny czas i pomoc potrzebującym dzieciom poprzez współpracę z Fundacją „Dziewczynka z zapałkami” w I semestrze roku szk. 2013/14.

Opiekun szkolnego wolontariatu
Beata Biernat-Wąż

Uczniowie Gimnazjum nr 20 w Zabrzu najbardziej zaangażowani w szkolnym wolontariacie w I semestrze roku szkolnym 2013/14

1.    Stawiarz Ewelina klasa IIC
2.    Lenga Marek  klasa IC
3.    Chmiel Michał  klasa IC
4.    Kiełbus Konrad  klasa IC
5.    Szewczyk Dawid klasa IC
6.    Janduła Karol klasa IA
7.    Kłosińska Kamila klasa IA
8.    Lazarewicz Cezary klasa ID
9.    Szymański Michał klasa ID
10.   Mika Oliwia klasa ID
11.   Bay Nicola klasa ID
12.   Hoffman Wiktoria klasa ID

Uczniowie w podziękowaniu otrzymali dyplomy z Fundacji i drobne słodkie upominki z życzeniami świątecznymi (w załączniku zdjęcia z najbardziej aktywnymi wolontariuszami).