Home Spotkania ze znanymi
niedziela, 17 marca 2013 19:53

SPOTKANIA Z FOTOGRAFEM PRASOWYM ARKADIUSZEM GOLA

W piątek 15 marca w ramach „Spotkań ze sławnymi” odbyło się spotkanie z fotografem prasowym Dziennika Zachodniego i laureatem wielu prestiżowych nagród fotograficznych p. Arkadiuszem Gola. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich klas wcześniej oddelegowani przez swoich wychowawców.  Spotkanie było niezwykle interesujące i rzeczowe, uczniowie mogli nie tylko dowiedzieć się jak wygląda praca fotoreportera i dziennikarza gazety lecz również zapoznać się z pracami naszego gościa.

Pan Arkadiusz opowiedział nam jak zaczęła się jego przygoda z aparatem i udzielił cennych wskazówek wszystkim zainteresowanym fotografią. Ponadto uczniowie mogli zadawać pytania naszemu gościowi  i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie zdecydowanie należało do bardzo udanych i niezmiernie ciekawych. Panu Arkadiuszowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za odwiedziny i niezwykle interesujące urozmaicenie naszej gimnazjalnej codzienności!!!